كلاچ
كارشناسي خودرو
نويسندگان
آمار
امروز : 12
ديروز : 6
افراد آنلاين : 1
همه : 768
پيوندهاي روزانه
لينكي ثبت نشده است

Image result for ‫صنعت خودرو‬‎

اين در حالي است كه بازار خودروهاي داخلي در چند هفته اخير شاهد نوسان قيمتي زيادي بوده، نوساني كه در آن قيمت برخي خودروها به‌نسبت روز گذشته خود با تغييرات 2 تا 5‌ميليون‌توماني همراه مي‌شد. البته بايد گفت خوشبختانه نزديك به 2هفته است بازار داخلي‌ها توانسته كمي از حاشيه‌هاي خود كم كند. اتفاقي كه با پيش‌فروش خودروسازان نتوانست رقم بخورد، اين بار به‌واسطه دلايل ديگري خود را به ثبات رسانده است.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۳۰:۳۱ ] [ matin ]

Image result for ‫معرفی هامر H1‬‎

كمپاني تيونينگ Mil-Spec يك تيونر ميشيگاني است كه بيشتر تمركز آن روي ماشين هاي آفرودي و به خصوص هامر است. نيمي از محصولات اين شركت را خودروهاي كاملا سفارشي تشكيل مي دهند و همه ي اين خودروها به با سفارش از پيش پرداخت شده مشتري ساخته مي شوند. اما مدل جديدي كه اين شركت معرفي كرده مدلي است كه راسا توسط خود كمپاني به توليد رسيده و به بازار عرضه خواهد شد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۴۷:۰۹ ] [ matin ]

از زماني كه چند سال پيش رسوايي ديزل گيت فولكس واگن برملا شد شرايط سختي براي موتورهاي ديزل پيش آمده است. به تدريج تعداد بيشتري از خودروسازان موتورهاي ديزل را كنار مي گذارند و تمركز خود را صرف موتورهاي بنزيني و الكتريكي مي كنند و جديدترين نمونه آن پورشه است كه تصميم گرفت براي هميشه موتورهاي ديزل را ترك كند. با اين حال، ديدگاه بي ام و متفاوت است زيرا باور دارد موتورهاي ديزل كه بسيار از آنها انتقاد مي شود هنوز هم مي توانند در كنار موتورهاي بنزيني و پيشرانه هاي الكتريكي هم زيستي مسالمت آميزي داشته باشند.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۳۲:۰۹ ] [ matin ]

شركت مديران‏ خودرو نخستين شركت خودروساز در ايران است كه اقدام به راه‏ اندازي و بهره‏برداري از مركز تخصصي تعمير گيربكس ‏هاي AT و CVT دركشور مي‌كند.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۶ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۱۹:۱۰ ] [ matin ]

به گزارش «اخبار خودرو»،بر اساس شرايط اعلام شده از سوي خودروسازي كارمانيا پيش پرداخت تعيين شده در شرايط فروش BYDS6 ، 125 ميليون تومان پيش بيني شده و مابقي نيز در زمان صدور دعوتنامه به قيمت روز محاسبه خواهد شد. در اين طرح سود مشاركت 18 و انصراف 12 درصدي پيش بيني شده است. موعد تحويل خودروهاي ثبت نامي خرداد سال آينده خواهد بود.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۴۶:۲۶ ] [ matin ]

به كشور چين شوند. به گزارش «اخبار خودرو»، شركت مديران خودرو با هدف آشنايي مشتريان با مجموعه خودرو هاي برند MVM و CHERY در مرداد ماه 1397 كمپين عكاسي را با موضوع طبيعت و خودرو برگزار كرد. حضور در اين مسابقه و ارسال آثار براي عموم آزاد بود و شركت كنندگان توانستند در زمان برگزاري اين مسابقه بيش از 1000 تصوير ارسال كنند.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۵۶:۰۱ ] [ matin ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By azadblog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب